preloader

Що вас цікавить?

Запрошуємо до участі у тендері

03.06.2013
Загальні новини /
Новини ЦППР

Центр політико-правових реформ оголошує конкурс серед аудиторських фірм на проведення міжнародного аудиту фінансової діяльності організації за 2012 рік


Центр політико-правових реформ оголошує тендер на проведення міжнародного аудиту фінансової діяльності організації за 2012 рік.

До участі запрошуються аудиторські компанії, акредитовані USAID для проведення міжнародного аудиту. 

Приблизна тривалість робіт, передбачених угодою на проведення міжнародного аудиту, становитиме 6 тижнів. Фінальний аудиторський виснок українською та англійською мовами повинен бути наданий найпізніше 30 серпня.

Із обсягом аудиторських послуг, що мають бути надані відповідно до угоди, укладеної із фірмою-переможцем тендеру, можна ознайомитися тут.

Запитання щодо змісту тендеру та обсягу аудиторських послуг можуть бути надіслані не пізніше 15.00 год. 10 червня на адресу centre@pravo.org.ua

Завки на участь у тендері приймаються до 12.00 год. 17 червня на електронну адресу centre@pravo.org.ua. У заявці повинна обов’язково міститись інформація, що доводить відповідність аудиторської фірми умовам тендеру, а також зазначена точна цінова пропозиція.