preloader

Що вас цікавить?

Партнери


Донорські організації, які співпрацюють з Центром політико-правових реформЦентр політико-правових реформ є учасником коаліцій

Реанімаційний пакет реформ

Громадська платформа, яка об’єднує провідні неурядові організації і експертів з усієї України та виконує функції координаційного центру з розробки та реалізації ключових реформ в Україні.
Коаліцію було створено на початку 2014 року. ЦППР є одним із засновників коаліції.

Експерти ЦППР беруть участь у таких робочих групах РПР: Децентралізація, Конституційна реформа, Судова реформа, Антикорупційна реформа, Реформа публічної адміністрації, Реформа органів правопорядку, РПР-Київ.


Офіс зв'язку українських аналітичних центрів у Брюселі

Місією Офісу зв’язку українських аналітичних центрів у Брюсселі (далі — Офіс) є створення постійно діючого незалежного центру українського неурядового аналітичного сектору в ЄС для сприяння європейській інтеграції України.
Офіс виконує представницькі функції неурядового аналітичного сектору України в Брюсселі в межах мандату, наданого йому членами. Офіс представляє українські аналітичні центри та створює постійно діючу платформу для їхньої діяльності в Брюсселі та країнах ЄС.
Голова Правління ЦППР Ігор Коліушко є також головою правління Офісу.Організації, з якими співпрацює Центр політико-правових реформ: