preloader

Що вас цікавить?

Інституційна підтримка ГО Центр політико-правових реформ

Донор: Pact
Бюджет: 299966.00 USD
Реалізація: 01-10-2017-30-09-2020
 Метою субгрантування є:
 
  • посилення залучення громадян то громадської активності на національному, регіональному та локальному рівнях;
  • розбудова національної коаліції організацій громадянського суспільства та посилення інституційної та організаційної спроможності ЦППР;
  • посилення спроможності ОГС в усіх регіонах України для їх впливу на владу на державному та локальному рівнях, з метою прискорення реформ. 
 
Цілями субгрантування є: 
 
Побудувати міцні зв’язки та процес обміну досвідом між ОГС, громадськими активістами, владою та журналістами на місцевому рівні.
 
Об’єднати локальні зусилля всього громадянського суспільства воєдино, поширюючи найкращі практики серед ОГС. 
 
Збільшити число громадян, зацікавлених у громадській активності, задля просування демократичних реформ. 
 
Головні активності для фінансування в межах субгрантування:
 
Провести стратегічну сесію, щоб вдосконалити стратегію ЦППР на 2018-2020 рр., яка б включала в себе довготривалі цілі та вимірювані показники їх досягнення, а також план розширення цільових груп та комплексної співпраці з ними. 
 
Відкрити офіси у 5 містах-хабах (Київ, Львів, Одеса, Харків та Дніпро) з потенціалом до розширення в сусідніх регіонах. 
 
Провести сумісні тренінги з регіональними ОГС та органами державної влади. ЦППР буде посилювати комунікації між владою та ключовими стейкхолдерами (представниками регіональних ОГС), щодо пояснення процесів реформування та аналізу внутрішньої політики. 
 
Провести комунікаційну та освітню кампанії в цільових регіонах через представницькі офіси ЦППР, для підтримки демократичних реформ.
 
Очікувані результати: 
 
Міцна мережа ОГС на регіональному та локальному рівнях, яка зможе впливати на органи державної та місцевої влади, на всій території України. 
 
Регіональні ОГС підняли потужність та впливовість власних експертів, полегшуючи процес розвитку місцевого самоуправління. 
 
Моніторинг державного впровадження судової реформ и та реформи прокуратури, здійснення антикорупційної експертизи, а також моніторинг на предмет конституційності дій державної влади.
 
Збільшення кількості громадян, що залучені до громадської активності.
 
Підвищена спроможність ЦППР для просування реформ через вплив на владу за допомогою регіональних ОГС та активістів, підняття експертного потенціалу у цих сферах. 
 
Покращена комунікація між регіональними ОГС та органами державної влади.