preloader

Що вас цікавить?

27 жовтня – прес-сніданок «Кому загрожує Державне бюро розслідувань»

25.10.2016
Кримінальна юстиція /
Органи кримінальної юстиції

Кому загрожує Державне бюро розслідувань своєю ефективною роботою? Яке місце Бюро в реформуванні правоохоронних органів країни? «Реанімаційний Пакет Реформ» та «Детектор медіа» запрошують журналістів всіх видів ЗМІ долучитися до публічної дискусії 


«Реанімаційний Пакет Реформ» та «Детектор медіа» запрошують журналістів всіх видів ЗМІ долучитися до публічної дискусії: Кому загрожує Державне бюро розслідувань своєю ефективною роботою? Яке місце Бюро в реформуванні правоохоронних органів країни?

27 жовтня, м Київ.

Початок реєстрації з 10:00.

Основна частина з 10:30 до 11:30.

Державне бюро розслідувань – новий правоохоронний орган, покликаний подолати безкарність силовиків, зокрема, у справах про катування та жорстоке поводження з затриманими.

Багаторічна практика розслідування скарги на міліціонера його ж колегою по кабінету призвела до вседозволеності, а зрештою – до цілої низки трагічних випадків (справа Ігоря Індила, вбивство у Врадіїївці тощо).

Створення незалежного органу розслідування злочинів, вчинених правоохоронцями – багаторічна вимога правозахисників та міжнародних партнерів України – нарешті має шанс бути виконаною. В листопаді 2015 року парламент ухвалив закон про ДБР, вже понад півроку працює конкурсна комісія по відбору керівника Бюро.

Які ще важливі функції виконуватиме ДБР та як воно пов’язане з реформуванням прокуратури?

Чому важливо забезпечити прозорий конкурс на посади в Бюро?

Що може завадити створенню ДБР та хто зацікавлений в затягуванні процесу?

Більш детально про це та інше розкажуть спікери під час прес-сніданку.

Спікери:

Олександр Банчук, експерт Центру політико-правових реформ, головний експерт групи з реформування органів правопорядку РПР;

Віктор Чумак, народний депутат України, член комітету з питань запобігання і протидії корупції;

Денис Монастирський, член конкурсної комісії по відбору керівника Державного бюро розслідувань.

Зареєструватись для участі в прес-сніданку можна заповнивши реєстраційну форму до 26  жовтня 2016 року.  Кількість учасників обмежена.

Після підтвердження реєстрації, Вам буде надіслано запрошення з адресою місця зустрічі.