preloader

Що вас цікавить?

Звіт про діяльність Національного агентства з питань запобігання корупції та інших державних інституцій, залучених до реалізації реформи політичних фінансів (станом на 01.07.2019)

17.07.2019
Протидія політичній корупції /
Запобігання корупції /
Практика запобігання корупції

Окрім аналізу діяльності відповідальних органів, експерти також визначили проблеми у сфері забезпечення НАЗК та іншими державними інституціями законності та прозорості політичних фінансів.


Завантажити 

У звіті оцінено повноту, якість, оперативність та ефективність виконання НАЗК та іншими державними інституціями своїх обов’язків із забезпечення законності та прозорості політичних фінансів. Окрім того, визначено всі наявні на сьогодні проблеми у сфері забезпечення НАЗК та іншими державними інституціями законності та прозорості політичних фінансів.

У подальшому ця інформація має сприяти розробці рекомендацій (зокрема, з боку громадськості) та ухваленню відповідних рішень (НАЗК, Мін’юстом, РП, НП, судами – у контексті здійснення тих чи інших процедур, Парламентом – у контексті удосконалення чинного законодавства тощо) зусунення кожної такої проблеми, а отже, і підвищенню ефективності діяльності НАЗК та інших державних інституцій в цій сфері.

Моніторингом охоплено діяльність НАЗК та інших державних інституцій у контексті забезпечення законності та прозорості політичних фінансів за період з 8 жовтня 2015 року до 31 травня 2019 року.

Публікація стала можливою завдяки підтримці Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) та британської допомоги від уряду Великої Британії. Зміст цієї публікації є виключною відповідальністю авторського колективу і не обов’язково відображають погляди USAID, уряду США або уряду Великої Британії.