preloader

Що вас цікавить?

Зустріч із суддями адміністративних судів Литви та Франції

31.01.2012
Кримінальна юстиція /
Зарубіжне законодавство

31 січня 2012 р. у Центрі політико-правових реформ відбулася чергова зустріч в рамках проекту Twinning «Підвищення ефективності та якості управління адміністративних судів в Україні». До Центру завітали доктор наук, суддя, а донедавна голова Верховного адміністративного суду Литви Віргіліус Валанчіус і голова палати Адміністративного трибуналу м. Бордо (Франція) Філіп Пазулє.


31 січня 2012 р. у Центрі політико-правових реформ відбулася чергова зустріч в рамках проекту Twinning «Підвищення ефективності та якості управління адміністративних судів в Україні». До Центру завітали доктор наук, суддя, а донедавна голова Верховного адміністративного суду Литви Віргіліус Валанчіус і голова палати Адміністративного трибуналу м. Бордо (Франція) Філіп Пазулє. У зустрічі взяли участь члени правління Центру Ігор Коліушко та Роман Куйбіда.

Гостей цікавили ключові проблеми адміністративної юстиції в Україні, їхні причини, а також тенденції розвитку адміністративного судочинства. Обговорювалися питання про роль Верховного Суду України у питанні розмежування судових юрисдикцій, значення підготовки суддів адміністративних судів у впровадженні європейських стандартів, рівень готовності втілювати їх на практиці.

Представники адміністративної юстиції Литви і Франції за результатами візиту нададуть рекомендації щодо низки питань, які поки що не мають чіткої відповіді в науці українського адміністративного матеріального і процесуального права, але вирішення яких потрібне судовій практиці.