preloader

Що вас цікавить?

Якісну аналітику – в регіони: у Києві відбулася стратегічна сесія Мережі UPLAN

07.09.2018
Загальні новини /
Новини ЦППР

5-6 вересня у Києві відбулася стратегічна сесія Громадської мережі публічного права та адміністрації UPLAN. До планування подальшої діяльності регіональних аналітичних центрів долучилися експерти з Дніпра, Харкова, Одеси та Львова.


5-6 вересня у Києві відбулася стратегічна сесія Громадської мережі публічного права та адміністрації UPLAN. До планування подальшої діяльності регіональних аналітичних центрів долучилися експерти з Дніпра, Харкова, Одеси та Львова.

Керівники основних напрямів роботи Мережі коротко окреслили здобутки ЦППР у ключових реформах, а також поділилися баченням розвитку місцевих організацій та регіональних експертів.

Image may contain: 25 people, people smiling, people standing, tree and outdoor

«Для цього й функціонує Мережа UPLAN: щоб впливати на реформування України якісно, швидко, і у співпраці. На трьох рівнях – центральному, регіональному, місцевому», – зазначив голова правління Центру політико-правових реформ Ігор Коліушко.

Регіональні координатори та комунікаційні менеджери поділилися власним досвідом співпраці з органами місцевої влади, засобами масової інформації та експертами.

«Коли ви пишете науково-популярні статті на гострі політико-правові теми – влада реагує. Вона може негативно реагувати, але з нею варто співпрацювати. Наприклад, ми в Харкові робимо спільний семінар для представників влади і громадськості. Бо ці дві сторони зважають, що спільна робота – важлива», – зокрема зауважила Ольга Мірошник, координатор Мережі UPLAN у Харківській області.

За підтримки медіатора заходу регіональні експерти визначили основні потреби для подальшого розвитку місцевої аналітики. Зокрема, йдеться про необхідність залучення нових форматів для поширення експертної думки, збільшення охоплення серед цільових груп та пошуку нових шляхів для того, аби зацікавити вкрай складними реформами пересічних громадян та місцеву владу.

Окрім визначення базових позицій спільної діяльності Мережі, в рамках робочих груп експерти, регіональні координатори та керівники напрямків напрацювали проект робочого плану на 2018-2019 рік. Він включає як проведення публічних заходів (зокрема, презентацію UPLAN в регіонах та тренінги для підвищення кваліфікації членів Мережі), так і роботу над ґрунтовними аналітичними продуктами («білі» та «зелені» книги реформ, моніторинг реалізації законодавчих змін тощо). Для початку втілення цього плану – сформували графік подальших робочих зустрічей.

«Особисті знайомства, спілкування з експертами з різних міст та різних сфер діяльності, цікаві пропозиції, слушні зауваження, відповіді на дуже багато запитань… Та найголовніше – напрацювання спільного бачення цілей роботи Мережі», – поділилася власними враженнями від дводенної стратегічної сесії Наталя Головата, комунікаційний менеджер UPLAN в Дніпрі.

Хочете працювати разом з провідними експертами в Україні?

Долучайтеся до Мережі.