preloader

Що вас цікавить?

В Україні планують створити фонд відшкодування коштів потерпілим від насильницьких злочинів

13.12.2019
Кримінальна юстиція /
Концепція реформування кримінальної юстиції

Відповідний законопроект готує Міністерство юстиції України. 


Наприкінці листопада 2019 року на парламентських слуханнях за результатами виконання Національної стратегії з прав людини заступник міністра юстиції Олександр Банчук повідомив, що Міністерство юстиції України працює над законопроектом про створення фонду відшкодування потерпілим від насильницьких злочинів.

В інтерв'ю Цензор.НЕТ він коротко розповів про те, як функціонуватиме майбутній фонд, а також назвав орієнтовну дату початку його роботи – 2021 рік.

Окрім того, Олександр Банчук згадує про дослідження й переклади законів десяти держав-членів ЄС, які також запровадили подібні фонди. Дослідження проводилося Центром політико-правових реформ, а його результати лягли в основу збірника «Відшкодування потерпілим від насильницьких злочинів: європейські стандарти і зарубіжне законодавство».

З текстом видання можна ознайомитися за посиланням.

Щоб отримати друкований примірник, будь ласка, звертайтеся до комунікаційного менеджера ЦППР Мар’яни Добоні doboni@pravo.org.ua.

Відшкодування потерпілим від насильницьких злочинів: європейські стандарти і зарубіжне законодавство from Centre of Policy and Legal Reform