preloader

Що вас цікавить?

Україна та справа Пола Манафорта: коментар експерта

10.08.2018
Протидія політичній корупції /
Запобігання корупції /
Практика запобігання корупції

Антон Марчук, експерт Центру політико-правових реформ, про справу Пола Манафорта, американського політтехнолога та керівника виборчого штабу Дональда Трампа. 


Правосуддя США докладно вивчає зв’язки американського політтехнолога з українськими політиками. Він отримав 60 мільйонів доларів від Віктора Януковича за консультації. Не менш бурхливо обговорюють і любов до розкоші як самого Манафорта, так і українських політиків. У самій же справі йдеться про численні фінансові зловживання колишнього керівника виборчих штабів Януковича та Трампа.

Антон Марчук, експерт Центру політико-правових реформ, про справу Пола Манафорта, американського політтехнолога та керівника виборчого штабу Дональда Трампа – в ефірі програми “Тема дня” на каналі UA:Перший

“Великий вклад від українських розслідувачів був зроблений у 2016 році. Буквально два роки тому були оприлюднені матріали з “чорної бухгалтерії” Партії регіонів, де Пол Манафорт згадувався 22 рази – про те, що йому здійснювалися виплати на загальну суму понад 12 млн доларів за надання послуг. За консультування у проведенні політичних кампаній, передвибочих кампаній протягом 2007-2012 років на загальну суму 12 млн доларів. І власне, мені здається, що саме оприлюднення цих матеріалів стало однією з причин найбільш детально проводити розслідування у Сполучених Штатах, зокрема щодо того, чи були сплачені податки із цих коштів, яким чином вони були легалізовані у Сполучених Штатах, чи звітував Манафорт про свою діяльність і т.д.”, – зазначив Антон Марчук.

Повний коментар дивіться у сюжеті.