preloader

Що вас цікавить?

ЦППР став ментором ГО "Смарт медіа" з Харкова

27.04.2020
Загальні новини /
Новини ЦППР

Менторську програму для молодих ГО започаткував Центр демократії та верховенства права. 


Центр політико-правових реформ долучився до першої в Україні менторської програми для підсилення адвокаційних спроможностей організацій громадянського суспільства, започаткованої Центром демократії та верховенства права.

За задумом організаторів, упродовж шести місяців 15 сталих і досвідчених організацій громадського суспільства будуть наставниками (менторами) для 15 молодих ОГС (менті) та допомагатимуть розвивати й посилювати їхні адвокаційні та організаційні спроможності.

Так, голова правління ЦППР Ігор Коліушко та координаторка Мережі УПЛАН Ксенія Дітчук виконуватимуть наставницькі функції для ГО "Смарт медіа" з Харкова. Наші менті мають широку сферу діяльності, і так само, як і ми, працюють задля підвищення ефективності реформування основних напрямів реалізації державної політики в Україні. Найвдалішим проектом організації є «Галерея реформ», який полягає в комунікації ключових реформ у країні за допомогою форумів та воркшопів із малювання.

Навчання на менторській програмі триватиме паралельно у декількох форматах. Зокрема, заплановані 8 онлайн-сесій, особисті зустрічі, три навчальні модулі, які включатимуть лекції та воркшопи з адвокації, активності для знайомства та командотворення тощо. Наприкінці навчання організація-менті має підготувати адвокаційну кампанію, таким чином закріпивши навчання практикою. 

«Я вірю, що для ефективної роботи громадського сектору важливий обмін досвідом та постійне вдосконалення комунікації – на всіх рівнях. Гадаю, менторам та менті досвід подібної програми піде на користь: допоможе вийти на новий рівень роботи та побачити нові перспективи для себе», – переконана Ксенія Дітчук.

Більше про саму програму.

Усі організації-ментори та організації-менті.