preloader

Що вас цікавить?

ЦППР презентує моніторинг впровадження КПК протягом першого півріччя 2013 року

04.07.2013
Кримінальна юстиція /
Кримінальний процес

Моніторинг засвідчує: з одного боку – в цілому система кримінальної юстиції серйозно гуманізується. Втім, з іншого боку – постійні маніпуляції, зловживання законом, обмеження прав людини органами обвинувачення; відсутність належних організаційних змін в міліції, прокуратурі, судах; відсутність належної співпраці між слідчими і прокурорами; недолугі зміни до законодавства і рекомендації вищого суду –  повертають нас до практик старого кодексу


У понеділок, 8 липня, о 14:00 у конференц-залі готелю RadissonBlu (м. Київ, вул. Братська 17-19) відбудеться презентація на тему «Як працює новий КПК: протягом півроку – одні лише півкроки», в рамках якої Центр політико-правових реформ представить моніторинговий звіт щодо реалізації Кримінального процесуального кодексу України протягом першого півріччя 2013 року.

Моніторинг засвідчує: з одного боку – в цілому система кримінальної юстиції серйозно гуманізується. Втім, з іншого боку – постійні маніпуляції, зловживання законом, обмеження прав людини органами обвинувачення; відсутність належних організаційних змін в міліції, прокуратурі, судах; відсутність належної співпраці між слідчими і прокурорами; недолугі зміни до законодавства і рекомендації вищого суду –  повертають нас до практик старого кодексу.

Як і чому це відбувається, розкажуть:

Олександр Банчук, експерт Центру політико-правових реформ;

Микола Хавронюк, директор з наукового розвитку Центру політико-правових реформ.

Тривалість заходу: 1 година  – з 14:00 до 15:00.

Місце проведення: м. Київ, вул. Братська 17-19, ст.м. Контрактова площа.

Реєстрація журналістів на місці за редакційними посвідченнями.

Додаткова інформація за телефоном: (067)501-78-74.

Дослідження здійснене за підтримки Програми «Матра» Посольства Королівства Нідерландів.