preloader

Що вас цікавить?

ЦППР готує рейтинг найважливіших судових рішень для захисту прав людини

30.01.2013
Конституціоналізм /
Права людини

Ми звикли критикувати суди за недолугі і свавільні рішення. Але багато з нас зіштовхувалися із ситуацією, коли суд стає на бік людини. Такі судові рішення також потребують широкої популяризації. Судді, які їх ухвалюють, повинні відчувати підтримку суспільства 


Центр політико-правових реформ формує рейтинг найважливіших (позитивних) для захисту прав людини судових рішень, ухвалених минулого (2012) року. 

“Ми звикли критикувати суди за недолугі і свавільні рішення. Але багато з нас зіштовхувалися із ситуацією, коли суд стає на бік людини. Такі судові рішення також потребують широкої популяризації. Судді, які їх ухвалюють, повинні відчувати підтримку суспільства”, – каже експерт Центру політико-правових реформ Роман Куйбіда.

Якщо Ви маєте «номінантів» до включення у цей рейтинг (можна зі своєї практики, але це не обов’язково), надсилайте їх Роману Куйбіді kuybida[at]gmail.com. 

Рейтинг сформує журі, до якого буде запрошено авторитетних правозахисників. До уваги братимуться такі критерії, як важливість прав, які було захищено судом; влив судового рішення на подальшу практику; урахування міжнародних стандартів прав людини тощо.

Номінації приймаються до 3 лютого.

Можна надіслати посилання на судове рішення у Єдиному державному реєстрі, на Вашому сайті, або копію цього рішення. Будемо вдячні також за короткий аргумент, чому Ви вважаєте важливим це рішення для правозахисту (одного речення цілком достатньо).