preloader

Що вас цікавить?

ЦППР долучився до форуму щодо головування України в ОБСЄ у 2013 р.

10.10.2012
Загальні новини /
Новини ЦППР

4 жовтня у приміщенні Академії наук України відбувся Міжнародний форум «Формування порядку денного головування України в ОБСЄ у 2013 році». На форумі було обговорено Позиційний документ з рекомендаціями щодо головування України в ОБСЄ


4 жовтня 2012 р. у приміщенні Академії наук України відбувся Міжнародний форум «Формування порядку денного головування України в ОБСЄ у 2013 році», організований за сприяння Фонду Фрідріха Еберта, Національного інституту стратегічних досліджень, Інституту Євро-Атлантичного співробітництва. На заході були присутні більш ніж 80 учасників від влади й громадськості України, а також представників міжнародних організацій та посольств іноземних держав.

На форумі було розглянуто стан виконання ініціатив, погоджених суб’єктами громадянського суспільства під час робочої зустрічі «Формування порядку денного головування України в ОБСЄ у 2013 році» (Одеса, 27 березня 2012 р.). Зокрема, було представлено попередній текст Позиційного документу із пропозиціями щодо порядку денного головування України в ОБСЄ у 2013 р., який містив напрацьовані експертними групами поради і пропозиції щодо ініціатив України на європейському, регіональному та внутрішньодержавному рівнях, підготовлені за найбільш актуальними для ОБСЄ сферами суспільно-політичного життя: врегулювання конфліктів на пострадянському просторі, безпека й роззброєння, управління кордонами, екологічна безпека, свобода слова і політичні права, дотримання прав національних меншин і корінних народів, боротьба з нетерпимістю та дискримінацією, а також за сферою громадянського суспільства.

Центр політико-правових реформ взяв участь у підготовці пропозицій щодо українського головування в ОБСЄ у 2013 р., делегувавши експерта з адміністративного права Олексія Курінного до робочої групи «Свобода слова і політичні права» та робочої групи з питань національних меншин і корінних народів, боротьби з нетерпимістю і дискримінацією.

Позиційний документ з рекомендаціями щодо головування України в ОБСЄ