preloader

Що вас цікавить?

Тренінги з тематики адміністративних послуг у Луганській області

06.07.2011
Адміністративні послуги

23-24 червня 2011 року у Луганській області Центром політико-правових реформ та Центром досліджень місцевого самоврядування (ЦДМС) у співпраці з Німецьким товариством міжнародного співробітництва (GІZ) було проведено чотири тренінги з тематики створення центрів надання адміністративних послуг.


23-24 червня 2011 року у Луганській області Центром політико-правових реформ та Центром досліджень місцевого самоврядування (ЦДМС) у співпраці з Німецьким товариством міжнародного співробітництва (GІZ) було проведено чотири тренінги з тематики створення центрів надання адміністративних послуг. 

Зазначені заходи реалізовано у містах Рубіжне, Стаханов, Краснодон, Свердловськ.  Участь у тренінгах  взяли представників виконавчих органів міських рад даних міст та державних «дозвільних органів». 

Представник ЦППР Віктор Тимощук та експерт ЦДМС Ігор Бригілевич, крім передачі загальної інформації про технологію створення та функціонування центрів надання адміністративних послуг, відпрацювали з учасниками тренінгів навички створення переліків адміністративних послуг, а також формування інформаційних та технологічних карток послуг. 

Свої презентації та практичні заняття з тематики практичного досвіду створення ЦНАП в Україні, а також розробки та використання програмного забезпечення «Універсам послуг» провели експерт ЦДМС Степан Ванько та заступник керівника ЦНАП Івано-Франківська Надія Прокопів-Старчевська.  

Проект щодо створення  центрів надання адміністративних послуг у Луганській області реалізовується в рамках GIZ-проекту «Покращення якості муніципальних послуг».