preloader

Що вас цікавить?

Тренінги з мистецтва написання судових рішень для помічників суддів

27.05.2013
Загальні новини /
Новини ЦППР

21 – 24 травня 2013 р. у м. Вінниці відбулися два дводенні тренінги на тему «Мистецтво написання судових рішень» для помічників суддів і працівників апарату Вінницького окружного адміністративного суду, а також Вінницького апеляційного адміністративного суду


21 – 24 травня 2013 р. у м. Вінниці відбулися два дводенні тренінги на тему «Мистецтво написання судових рішень» для помічників суддів і працівників апарату Вінницького окружного адміністративного суду, а також Вінницького апеляційного адміністративного суду.

Від Центру політико-правових реформ у тренінгу взяв участь Роман Куйбіда. Разом з директором Української правничої фундації Оксаною Сироїд і суддею Вищого адміністративного суду Олександром Ситніковим вони організували обговорення з учасниками тренінгу юридичних і неюридичних критеріїв якісного судового рішення, проаналізували типові помилки в структуруванні судового рішення, аргументації, використанні мовних засобів.

Особливу увагу приділено очікуванням різних адресатів судового рішення, можливостям їх урахування при підготуванні тексту рішення, правилам тлумачення норм права, напрямкам покращення стилю судового рішення. Також суддя Вищого адміністративного суду О. Ситніков поінформував учасників тренінгу про зміст Постанови Пленуму Вищого адміністративного суду “”Про судове рішення в адміністративній справі””, схваленої напередодні. 

Тренінги проведені за підтримки офісу Координатора проектів ОБСЄ в Україні. 

Фото з сайту Вінницького апеляційного адміністративного суду

Нагадаємо, що в основі тренінгу покладено ідеї, викладені у Посібнику з написання судових рішень, авторами якого є Роман Куйбіда і Оксана Сироїд.