preloader

Що вас цікавить?

Стартував конкурс на участь в ознайомчому візиті до Чехії

20.08.2013
Загальні новини /
Новини ЦППР

Організації з Чеської Республіки та Словаччини – партнери проекту пропонують однотижневий ознайомчий візит до Чеської Республіки, що відбудеться 23-27 вересня 2013 року, для відібраних учасників з України та Білорусі в рамках проекту «Реформа публічної адміністрації в Вишеградських країнах: Уроки для Білорусі та України».


Оголошується конкурс на участь в ознайомчому візиті в рамках проекту «Реформа публічної адміністрації в Вишеградських країнах: Уроки для Білорусі та України».

Мета проектусприяти розбудові сучасної та ефективної системи публічної адміністрації, заснованої на прозорих демократичних цінностях, у двох країнах Східного Партнерства – Білорусі та Україні. Деталі за адресами: www.amo.cz/publicadmin та  www.facebook.com/publicadmininstration.

Організації з Чеської Республіки та Словаччини – партнери проекту пропонують однотижневий ознайомчий візит до Чеської Республіки, що відбудеться 23-27 вересня 2013 року, для відібраних учасників з України та Білорусі (всього шість учасників: три з Білорусі та три з України).

Візит має на меті ближче познайомити учасників з реформами публічної адміністрації у двох країнах Вишеградської четвірки, відзначити хороші практики, а також перешкоди на шляху реформ. Учасники візиту матимуть нагоду обговорити питання реформ зі своїми колегами з України та Білорусі, а також з країн Вишеградської четвірки.

Пункт призначення та датиЧеська Республіка: 23–27 вересня 2013 року (5 робочих днів)

Програма: Зустрічі з представниками, посадовими особами, експертами органів місцевого та регіонального самоврядування, державних органів, місцевих об’єднань та асоціацій; міністерствами, парламентськими та сенатськими комітетами, аналітичними центрами та неурядовими організаціями тощо.

Теми

  • Бюджетна політика
  • Розподіл та делегування повноважень
  • Надання адміністративних послуг
  • Ефективність роботи
  • Імплементація законодавства
  • Методики оцінки роботи та інші теми

Профіль бажаних учасників

Мотивовані фахівці з Білорусі та України з постійним проживанням в Білорусі та України, зацікавлені в реформі системи публічної адміністрації, які працюють у сфері політики, публічної адміністрації, вищих навчальних закладах та неурядовому секторі, бажано на постійній основі.

Робочий рівень англійської мови необов’язковий (зустрічі відбуватимуться за участі перекладача на російську мову).

Учасник повинен мати щонайменше п’ять років (для учасників з Білорусі) та вісім років (для учасників з України) досвіду діяльності з питань публічної адміністрації.

Відібрані учасники повинні будуть розробити конкретні програмні рекомендації за результатами участі в ознайомчому візиті.

Витрати та бюджет
Організація покриває видати на проїзд, проживання, харчування та отримання візи, у разі необхідності.

Форма заяви та дедлайн 

Для подання заявки учасник має:

1) Надіслати професійне та актуальне резюме у формі таблиці (російською чи англійською мовою, до двох сторінок) на адресу publicadmin@amo.czдо 30 серпня 2013 рокуз таким заголовком листа: “Заява на участь в ознайомчому візиті [ваше ім’я]” (Приклад: Заява на участь в ознайомчому візиті Катерини Дудко).

2) Заповнити заявку до 30 серпня 2013 року.

Учасників відбере незалежне журі з організацій – партнерів проекту. Будь ласка, зверніть увагу, що листи про результати конкурсу отримають тільки відібрані учасники до 3 вересня 2013 р.

Партнери проекту

«Реформа  публічної адміністрації в Вишеградських країнах: Уроки для Білорусі та України» – це міжнародний проект AMO– Асоціації міжнародних відносин, що здійснюється у співпраці з Фундацією Понтіс, Словаччина; PAUCI – Фундацією Польсько-Української Співпраці , Польща; Угорським Європейським Товариством,Угорщина; Центром політико-правових реформ, Україна, and Школою молодих менеджерів з публічної адміністрації, Білорусь. Проект відбувається за фінансового сприяння Міжнародного Вишеградського Фонду та у співпраці з Міністерством закордонних справ Чеської Республіки.

Контакт для всіх запитань: publicadmin@amo.cz