preloader

Що вас цікавить?

Стартувало інтелектуальне змагання з цілої серії регіональних брейн-рингів на тему "Референдум"

17.03.2017
Конституціоналізм /
Референдум

Команда ЦППР вітає перших переможців брейн-рингів: в Харкові 16 березня 2017 року  здобула перемогу команда «Інтелектуальна еліта»


Команда ЦППР вітає перших переможців серії регіональних брейн-рингів: В Харкові 16 березня 2017 року перемогу здобула команда «Інтелектуальна еліта». Тому з гордістю можна стверджувати, що інтелектуальна еліта у нас і справді підростає! Два тури запеклої боротьби, і в результаті перемагає наймолодша команда учасників. Так, студенти першого курсу здивували організаторів та експертів!

10 команд з 60 учасників, 6 переможців, 4 судді, 1 найкращий гравець і група шаленої підтримки! Все це – наш «референдум»!

Окремо висловлюємо подяку нашим регіональним партнерам – громадській організації "ЕкспертиЗА Реформ" та Харківському національному університету імені В.Н. Каразіна. Вони доклали неабияких зусиль до організації заходу, –  він пройшов на найвищому рівні. 

Не пропустіть наступне інтелектуальне змагання! Воно відбудеться вже 23 березня в Івано-Франківську. Будемо раді пишатися нашою молоддю і надалі! 

Змагання з брейн-рингу організовані Центром політико-правових реформ спільно з Міжнародною фундацією виборчих систем (IFES) за підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID), Міністерства міжнародних справ Канади та Посольства Великої Британії в Україні.

 

 

Більше фото дивіться на нашій сторінці в мережі Facebook.