preloader

Що вас цікавить?

Семінари-тренінги з тематики адміністративних послуг у Луганській області

10.10.2010
Адміністративні послуги

4-8 жовтня 2010 року у Луганській області Німецьким товариством технічного співробітництва (GTZ / ГТЦ) у співпраці з Центром політико-правових реформ та Центром досліджень місцевого самоврядування (ЦДМС) було проведено п’ять семінарів-тренінгів на тему «Впровадження універсамів адміністративних послуг в Україні».


Зазначені заходи було реалізовано у містах Рубіжне, Стаханов, Лисичанськ, Краснодон, Алчевськ.  Участь у них взяли понад 100 представників виконавчих органів міських рад даних міст та державних «дозвільних органів».

Заступник Голови Правління ЦППР Віктор Тимощук представив презентації на теми: «Адміністративні послуги: теорія, державна політика,  та кращі організаційні форми надання. Загальна характеристика універсаму послуг», «Організація та облаштування універсаму послуг», а також провів практичне заняття на тему «Вироблення (або удосконалення) навиків формування переліку адміністративних послуг».

Свої презентації та практичні заняття провели також: експерт Німецького товариства технічного співробітництва, професор Дітер Шиманке та експерти ЦДМС Ігор Бригілевич та Степан Ванько.

Очікується, що у Луганській області буде реалізовано нові проекти зі створення центрів надання адміністративних послуг, які враховуватимуть відповідний досвід чотирьох пілотних міст України (Івано-Франківська, Луцька, Житомира, Новограда-Волинського). Нова ініціатива відбувається в рамках проекту ГТЦ «Покращення муніципальних послуг».

Принагідно вітаємо громаду Івано-Франківська з відкриттям на початку жовтня 2010 року Центру надання адміністративних послуг (детальніше див.: http://www.mvk.if.ua/news/8416/)