preloader

Що вас цікавить?

Семінар з тематики адміністративних послуг у Луганську

23.06.2010
Адміністративні послуги

22 червня 2010 року у Луганську Німецьким товариством технічного співробітництва (GTZ) у співпраці з Центром політико-правових реформ (ЦППР) було проведено семінар на тему «Центри надання адміністративних послуг («офіси для громадян»). Завданням заходу було стимулювання ініціатив зі створення таких центрів у містах Луганської області. 


Участь у заході взяли представники органів місцевого  самоврядування восьми міст Луганської області, а також фахівці Луганської обласної державної адміністрації та апарату обласної ради. 

Представник ЦППР Віктор Тимощук представив презентації на теми «Надання адміністративних послуг в Україні: державна політика, основні проблеми та нові організаційні форми», а також «Технологія створення центрів надання адміністративних послуг: наявний досвід».

Cвої доповіді також представили: експерт Німецького товариства технічного співробітництва, професор Дітер Шиманке та заступник керівника Львівського регіонального відділення Асоціації міст України Віталій Загайний.

Очікується, що у Луганській області буде започатковано нові проекти зі створення центрів надання адміністративних послуг, які враховуватимуть відповідний досвід чотирьох пілотних міст України (Луцька, Івано-Франківська, Житомира, Новограда-Волинського).