Що вас цікавить?

Семінар у Бішкеку щодо представництва національних меншин у правоохоронних органах

22.10.2012
Загальні новини /
Новини ЦППР

18-19 жовтня Роман Куйбіда взяв участь в експертному семінарі «Ефективна участь осіб, які належать до меншин, в органах правопорядку: збільшення представництва національних меншин у поліції і судових органах», проведеному офісом Верховного комісара ООН з прав людини в Бішкеку (Киргизстан) 


18-19 жовтня 2012 р. представник Центру політико-правових реформ Роман Куйбіда взяв участь в експертному семінарі «Ефективна участь осіб, які належать до меншин, в органах правопорядку: збільшення представництва національних меншин у поліції і судових органах», проведеному офісом Верховного комісара ООН з прав людини в Бішкеку (Киргизстан).

У країнах Центральної Азії, зокрема в Киргизстані, недостатнє залучення представників національних меншин до роботи в державних органах є одним із чинників, який сприяє загостренню міжнаціональних проблем. Також представники національних меншин обмежені у можливостях відстоювати свої права в судах.

З тезами доповіді Романа Куйбіди «Роль системи правосуддя в захисті прав національних меншин: доступність правосуддя і подолання недостатньої представленості національних меншин в суддівському корпусі» можна ознайомитися тут.

У роботі семінару взяли участь представники офісів Верховного комісара ООН з прав людини, Верховного комісара ОБСЄ у справах національних меншин, делегації Киргизстану, Казахстану, Туркменістану, Таджикистану, Вірменії, Азербайджану, Грузії, України, Молдови, Білорусі.