preloader

Що вас цікавить?

Семінар-тренінг з тематики ЦНАП у Рівному

30.09.2012
Адміністративні послуги

26-27 вересня у Рівному фахівцями Центру політико-правових реформ та Центру досліджень місцевого самоврядування у співпраці з виконкомом Рівненської міської ради було проведено семінар-тренінг на тему «Створення та організація діяльності Центру надання адміністративних послуг».


26-27 вересня 2012 року у Рівному фахівцями Центру політико-правових реформ та Центру досліджень місцевого самоврядування у співпраці з виконкомом Рівненської міської ради було проведено семінар-тренінг на тему «Створення та організація діяльності Центру надання адміністративних послуг».

Під час заходу Віктор Тимощук та Ігор Бригілевич представили працівникам виконкому Рівненської міської ради останні зміни у державній політиці та законодавстві з проблематики адміністративних послуг, підходи у технології створення центрів надання адміністративних послуг (далі – ЦНАП), український та зарубіжний досвід створення та функціонування таких офісів для громадян.

Особлива увага приділялася новелам нещодавно ухваленого Закону України «Про адміністративні послуги» (очікує підпису глави держави), і його вимогам до ЦНАП та до надання адміністративних послуг. У другий день тренінгу напрацьовувалися практичні навички працівників міськвиконкому щодо формування переліку адміністративних послуг, розробки інформаційних та технологічних карток адміністративних послуг.

Надзвичайно важливою частиною заходу стала участь у ньому у якості доповідачів працівників Центру надання адміністративних послуг Івано-Франківська Руслана Панасюка (керівника ЦНАП), Андрія Чайківського (представника відділу комп’ютерного та програмного забезпечення), а також керуючого справами Івано-Франківської міської ради Андрія Лиса. Працівники-практики розповіли про досвід свого міста зі створення ЦНАП, розробки програмного забезпечення для ЦНАП тощо. Обмін досвідом виявився дуже цікавим та корисним для представників обох міст.

Семінар-тренінг відбувся за фінансової підтримки Фонду Фрідріха Наумана «За свободу» (FFN).