preloader

Що вас цікавить?

Семінар міських голів

21.03.2014
Адміністративна реформа /
Публічна адміністрація /
Адміністративно-територіальний устрій

20-21 березня відбувся IV Львівський семінар міських голів на тему «Практичні аспекти місцевого самоврядування»


20-21 березня відбувся IV Львівський семінар міських голів на тему «Практичні аспекти місцевого самоврядування».

Участь у заході взяли близько 40 міських голів та керуючих справами міських рад. Обговорювалися питання надання адміністративних послуг, енергоефективності, залучення інвестицій, перспектив реформи місцевого самоврядування.

На семінарі з доповідями виступили і представники Центру політико-правових реформ:

20 березня – Віктор Тимощук, який поділився з учасниками думками щодо успішності впровадження Закону України «Про адміністративні послуги», кращих практик у цій сфері та типових проблем і ризиків. Аналізувалися питання основних тенденцій у державній політиці щодо адміністративних послуг та перспектив на майбутнє. Особливий акцент приділявся проблематиці створення та функціонування центрів надання адміністративних послуг (ЦНАП), шляхам залучення до компетенції ЦНАП базових адміністративних послуг;

21 березня – Ігор Коліушко представив учасникам експертне бачення Інституційної організації публічної влади в України. Увага приділялася як потребам в адміністративній реформі на центральному рівні, так і реформі  місцевого самоврядування та адміністративно-територіального устрою.  

Семінар організовано Львівським регіональним відділенням Асоціації міст України за підтримки Фонду Фрідріха Науманна «За свободу».