preloader

Що вас цікавить?

Роман Смалюк зустрівся зі студентами-юристами Чернігівського національного технологічного університету

14.11.2019
Загальні новини /
Новини ЦППР

Зустріч відбулася на запрошення фонду МКН Нідерланди/Україна.


На початку листопада експерт Центру політико-правових реформ Роман Смалюк на запрошення фонду МКН Нідерланди/Україна зустрівся зі студентами юридичного факультету Чернігівського національного технологічного університету. Спілкувалися про правничу професію, сфери, у яких може реалізувати себе молодий юрист, а також що таке громадянське суспільство, чим займаються громадські організації та чим особлива робота в них.

Роман розповів студентам про Центр політико-правових реформ, напрямки, у яких працює організація, а також поділився основними досягненнями Центру за 23 роки існування. Особливу увагу експерт звернув на судову реформу, адже саме в цій сфері він працює. Як приклад, розповів про моніторинг судових процесів, який Центр політико-правових реформ разом з партнерами здійснював за підтримки Координатора проектів ОБСЄ в Україні в 2017 році.

Це вже не перша подібна зустріч, організована, фондом МКН Нідерланди/Україна. Основна мета подібних заходів – ознайомити студентів та молодих фахівців зі специфікою роботи громадського сектору, мотивувати спочатку стажуватися, а потім і працювати в громадських організаціях.

«Звичайно, ідея спілкування студентів з фахівцями з різних сфер не нова. Проте не так часто подібні зустрічі проводяться з представниками громадянського суспільства. Я намагався зацікавити майбутніх юристів й аналітичною роботою, і діяльністю нашого Центру. Сподіваюся, що вони отримали трішки більше розуміння про ще одну сферу, у якій у майбутньому можуть застосовувати свої знання і реалізовуватися професійно», – поділився враженнями Роман.

Нагадаємо, що Центр політико-правових реформ уже не вперше співпрацює з фондом МКН Нідерланди/Україна. Навесні вийшло відео, що розповідає про роботу в Центрі члена правління організації Олександра Банчука. Сьогодні Олександр посідає посаду заступника міністра юстиції.