preloader

Що вас цікавить?

Публічні заходи з тематики адміністративних послуг

07.03.2013
Публічна адміністрація /
Адміністративно-територіальний устрій

Центр політико-правових реформ разом зі своїми партнерами продовжує проведення інформаційних та тренінгових заходів з тематики адміністративних послуг. 27 лютого 2013 року відбувся інформаційний семінар в Ужгороді, а 28 лютого – 1 березня – семінар-тренінг в Конотопі (Сумської області)


Центр політико-правових реформ разом зі своїми партнерами продовжує проведення інформаційних та тренінгових заходів з тематики адміністративних послуг. 27 лютого 2013 року відбувся інформаційний семінар в Ужгороді, а 28 лютого – 1 березня – семінар-тренінг в Конотопі (Сумської області).

Захід в Ужгороді проводився в рамках Ініціативи Мінекономрозвитку України, що реалізується проектом PRISM. Фахівці ЦППР залучені до цієї Ініціативи у якості експертів. Інформаційний семінар в Ужгороді охопив не лише представників Закарпатської обласної державної адміністрації, але й колег з Тернопільської та Хмельницької областей, представників місцевого самоврядування цих регіонів та районних державних адміністрацій. З презентаціями щодо Закону «Про адміністративні послуги» та кращих вітчизняних і зарубіжних практик організації надання адміністративних послуг участь у заході взяв заступник Голови Правління ЦППР Віктор Тимощук.

28 лютого – 1 березня в м. Конотоп відбувся дводенний семінар-тренінг «Вдосконалення діяльності центру надання адміністративних послуг», організований Центром політико-правових реформ, Центром досліджень місцевого самоврядування (м. Львів) та Конотопською міською радою.

Метою заходу було покращення якості надання адміністративних послуг через вдосконалення діяльності центру надання адміністративних послуг (ЦНАП) при міській раді. У семінарі-тренінгу взяли участь керівник представництва Фонду Фрідріха Науманна в Україні Міріам Космель, голова Правління ЦППР Ігор Коліушко, експерти ЦДМС та представники Вінницького Центру адміністративних послуг «Прозорий офіс», а також міський голова, керуючий справами виконкому, посадові особи підрозділів, які безпосередньо задіяні в наданні адміністративних послуг.

Учасники семінар-тренінгу отримали інформацію та фахові консультації щодо державної політики і розвитку законодавства з питань адміністративних послуг, про кращий зарубіжний і український досвід надання адміністративних послуг, а також вдосконалили навички щодо складання переліку адміністративних послуг, їх технологічних та інформаційних карток.

Семінар-тренінг у м. Конотоп проведено за фінансової підтримки Представництва Фонду Фрідріха Науманна в Україні.