preloader

Що вас цікавить?

Пріоритети реформи органів правопорядку: що потребує уваги наступні три роки

05.12.2018
Кримінальна юстиція /
Концепція реформування кримінальної юстиції

30 листопада – 1 грудня експерти з питань реформи органів правопорядку працювали над визначенням пріоритетів роботи на наступні три роки.


30 листопада – 1 грудня експерти з питань реформи органів правопорядку працювали над визначенням пріоритетів роботи на наступні три роки.

Зустріч відбулася з ініціативи експерта ЦППР Олександра Банчука та за участі представників профільних громадських організацій і громадської мережі публічного права та адміністрації UPLAN.   

Перш за все було підсумовано досягнення реформи за чотири роки. Зокрема, ухвалення Закону «Про прокуратуру», «Про Державне бюро розслідувань», внесення змін до низки профільних законів та Конституції України тощо.

Після обговорення та дискусії експерти визначили пріоритетні напрямки роботи на наступні три роки, серед яких реформа прокуратури, моніторинг діяльності Державного бюро розслідувань, впровадження чітких стандартів оцінки роботи органів досудового розслідування, забезпечення прозорого і незалежного розгляду громадян на дії поліції тощо.

Захід організовано Центром політико-правових реформ в межах проекту ЦППР «Посилення ролі громадянського суспільства у забезпеченні демократичних реформ і якості державної влади», який реалізовується за підтримки Європейського Союзу, за участі експертів Громадської мережі публічного права та адміністрації UPLAN в рамках Програми сприяння громадській активності «Долучайся!», що фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID). Думки, висловлені експертами ЦППР, жодною мірою не відображають офіційної позиції Європейського Союзу.