preloader

Що вас цікавить?

Презентовано дослідження "Дисциплінарна відповідальність прокурорів в Україні"

29.01.2019
Кримінальна юстиція /
Концепція реформування кримінальної юстиції

29 січня під час круглого столу експерт ЦППР Олександр Банчук презентував результати дослідження "Дисциплінарна відповідальність прокурорів в Україні".


29 січня 2019 року під час круглого столу презентовано дослідження "Дисциплінарна відповідальність прокурорів в Україні". 

Дослідження присвячено вивченню практики притягнення прокурорів до дисциплінарної відповідальності Кваліфікаційно-дисциплінарною комісією прокурорів протягом 2017–2018 рр. У публікації проаналізовано різні аспекти дисциплінарної практики: законодавче регулювання притягнення прокурорів до дисциплінарної відповідальності, відповідність національного законодавства з притягнення прокурора до відповідальності міжнародним стандартам, організаційний аспект розгляду скарг Комісією, чинники, які впливають на ухвалення того чи іншого рішення, судова практика в цій сфері.

Публікація здійснена за підтримки проекту Ради Європи «Подальша підтримка реформи кримінальної юстиції в Україні», фінансованого урядом Данії, та Європейського Союзу в межах проекту «Посилення ролі громадянського суспільства у забезпеченні демократичних реформ і якості державної влади». Погляди та думки, викладені в цій публікації, належать авторам та необов’язково відображають офіційну позицію Ради Європи або Європейського Союзу.

Завантажити дослідження в повному обсязі. 

Завантажити резюме дослідження українською або англійською