preloader

Що вас цікавить?

Презентаційний звіт за результатами програми моніторингу судових процесів в Україні

28.02.2018
Судівництво /
Судова реформа

У 2017 році ЦППР імплементував програму моніторингу судових процесів в Україні, ключові результати моніторингу узагальнені у звіті, вперше оприлюдненому на конференції 28 лютого 2018 року 


Програма моніторингу судових процесів в Україні імплементувалася у 2017 році Центром політико-правових реформ за підтримки Координатора проектів ОБСЄ в Україні та фінансової підтримки Уряду Канади в межах проекту "Гарантування дотримання прав людини при здійсненні правосуддя". 

В межах програми ЦППР відібрав 50 представників громадянського суспільства, провів серію тренінгів та квестів по судах у м. Києві. Згодом половина учасників, вже як монітори, почали відвідувати судові засідання в різних регіонах України, загалом вони відвідали 1400 судових засідань в різних куточках України. 

Результати моніторингу ЦППР опрацював та зробив ключові висновки, які втілені у звіті. Вперше його оприлюднено 28 лютого 2018 року під час конференції за результатами Першої програми моніторингу судових процесів в Україні.

 

Звіт за результатами програми моніторингу судових процесів в Україні (ukr, pdf)

Також, спеціально до дня конференції, підготовлено презентаційний відеоролик, де висвітлено, що являла собою програма моніторингу судових процесів в Україні та як її результати можна використовувати для покращення судочинства в державі.