preloader

Що вас цікавить?

Посібник «Корупційні схеми» презентували для детективів НАБУ та слідчих ДБР

18.04.2019
Запобігання корупції /
Практика запобігання і протидії корупції

Експерт ЦППР Микола Хавронюк презентував посібник «Корупційні схеми: їх кримінально-правова кваліфікація і досудове розслідування».


"Настільну книгу" детектива/слідчого/прокурора з кваліфікації та досудового розслідування корупційних схем 16 квітня презентували в Національному антикорупційному бюро України. 

Співавтори посібника – директор з наукового розвитку ЦППР Микола Хавронюк та експерт ЦППР Дмитро Калмиков – розповіли про причини й мету створення книги та в яких випадках до неї звертатися.

Одна з особливостей посібника полягає в тому, що він побудований на реальних випадках, а не тільки оперує теоретичним матеріалом. Окрім того, він пропонує методику розслідування корупційних та пов'язаних з корупцією злочинів, яку детективи можуть брати за основу у своїй роботі.

Наступного дня, 17 квітня, Микола Хавронюк презентував посібник для слідчих Державного бюро розслідувань. У заході взяв участь директор установи Роман Труба, який у своєму вітальному слові наголосив на важливості застосування найкращих наукових розробок у роботі працівників ДБР.

Видання здійснено за підтримки Європейського Союзу в межах проекту Центру політико-правових реформ "Посилення ролі громадянського суспільства у забезпеченні демократичних реформ і якості державної влади".