preloader

Що вас цікавить?

Політичні фінанси: вивчаємо інструменти для громадського контролю

29.12.2018
Конституціоналізм /
Політичні партії та вибори

26 грудня у Києві відбувся тренінг «Реформа політичних фінансів: інструменти для громадського контролю».


Напередодні Нового року громадські активісти, правники та зацікавлені в темі політичних фінансів вивчали тонкощі фінансування політичних партій і контролю за ним під час тренінгу «Реформа політичних фінансів: інструменти для громадського контролю», який відбувся в Києві 26 грудня.

Учасники заходу дізналися про основні аспекти реформи фінансування політичних партій, навчилися використовувати доступні інструменти для моніторингу політичних фінансів та ознайомилися з методологією «читання» звітів партій.

Така інформація про діяльність політичних партій громадянам допоможе зрозуміти: хто і для чого фінансує політичні сили в Україні, а також зробити свідомий та обдуманий вибір на наступних виборах.

У січні-лютому аналогічна тренінгу відбудуться ще в чотирьох містах України. Реєстрація відкрита за посиланнями:

23 січня – Одеса: https://goo.gl/forms/oFnNehf3kyDEdhKi2
25 січня – Львів: https://goo.gl/forms/vIHAUv1Hg2mBRAif1
6 лютого – Харків: https://goo.gl/forms/JsmN3Ocqlt2k7ZHp1
7 лютого – Дніпро: https://goo.gl/forms/TM0z1KjgQQt5ukaF2

Детальна інформація за посиланням: https://bit.ly/2SLTehF

Тренінг відбудеться в межах проекту «Просування стандартів доброчесності та прозорості фінансування політичних партій в Україні», що реалізується спільно Центром політико-правових реформ та Центром UA за підтримки Міжнародної фундації виборчих систем (IFES). Захід реалізується за фінансової підтримки британської допомоги від уряду Великої Британії (UK aid) та Програми сприяння громадській активності «Долучайся!», що фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID) та здійснюється Pact в Україні.