preloader

Що вас цікавить?

Он-лайн семінар для студентів-правників

09.12.2011
Загальні новини /
Новини ЦППР

8 грудня ЦППР поділився знаннями з інституційної організації влади із майбутніми правниками. Захід проводився у стінах Київського університету, завдяки вебінар-технології в режимі он-лайн до заходу також змогли долучитися студенти-правники Дніпропетровська, Донецька, Львова, Одеси та Харкова.


8 грудня 2011 року Центр політико-правових реформ поділився знаннями із майбутніми правниками України, взявши участь у вебінарі (он-лайн семінарі) “Оптимальна інституційна організація влади”.

Прийнявши запрошення Ліги студентів Асоціації правників України виступити експертом на вебінарі, Голова Правління ЦППР Ігор Коліушко представив своє бачення оптимальної інституційної організації публічної влади в Україні. Захід проводився у стінах Червоного корпусу Київського університету, завдяки вебінар-технології до заходу в режимі он-лайн захід також змогли долучитися студенти-правники Дніпропетровська, Донецька, Львова, Одеси та Харкова.

Було акцентовано увагу на питанні децентралізації публічної влади як ключовому аспекті модернізації України. На думку Ігора Коліушка, інституційна та фінансова децентралізація матиме наслідком зміну суспільного світогляду в бік поглиблення таких рис як відповідальність за стан справ у своїй громаді та вимогливість до самоуправління. Окрім цього, було висловлено позицію та продискутовано низку інших питань щодо інституційної організації держави.

Студенти-правники показали свою ерудованість та зацікавленість порушеною темою. 

Ігор Коліушко розпочав і закінчив промову словами про свою мрію щодо досягнення кращого майбутнього для України за допомогою інституційно-правових реформ, а також закликом до молодих правників мріяти і втілювати свої мрії в життя.