preloader

Що вас цікавить?

Обговорення документу політики з реєстрації місця проживання в Україні

11.07.2013
Адміністративні послуги

Центр політико-правових запрошує вас до обговорення проблематики реєстрації місця проживання в Україні. Ми плануємо провести громадську кампанію з метою повноцінної реформи системи "прописки"


Шановні колеги!

Центр політико-правових запрошує вас до обговорення проблематики реєстрації місця проживання в Україні. Ми плануємо провести громадську кампанію з метою повноцінної реформи системи "прописки".

Як перший крок, ми підготували документ політики щодо реформи системи реєстрації місця проживання в Україні. Ми б хотіли отримати від вас коментарі та зауваження до нього, щоб врахувати в ньому всі проблеми у цій сфері та шляхи їх подолання. Наступним етапом буде підготовка законопроекту для впровадження змін у системі реєстрації МПЖ.

Ми запрошуємо громадські організації та активістів до співпраці та спільних дій для просування реформи реєстрації місця проживання. На основі цього документа політики, з урахуванням усіх зауважень та пропозицій, ми зможемо розробити спільне бачення реформи для України та почати кампанію для привернення уваги влади до цієї реформи, а також розробки і просування необхідних законодавчих змін.

Будь ласка, надсилайте ваші зауваження до документу політики та пропозиції щодо співпраці на нашу пошту (centre@pravo.org.ua) до 20 вересня 2013 р.

Якщо у вас виникнуть будь-які запитання щодо документа політики та нашої діяльності, ми будемо раді на них відповісти (контактна особа – Надія Добрянська). 

 

Додаток :

Аналіз політики з реєстрації місця проживання в Україні