preloader

Що вас цікавить?

Новий семінар-тренінг з проблематики центрів надання адміністративних послуг

06.07.2011
Адміністративні послуги

24-25 лютого 2011 року у місті Новограді-Волинському (Житомирська область) фахівцями Центру політико-правових реформ та Центру досліджень місцевого самоврядування у співпраці з виконкомом Новоград-Волинської міської ради було проведено семінар-тренінг на тему «Вдосконалення роботи Центру надання адміністративних послуг». Під час заходу В.Тимощук, І.Бригілевич та С.Ванько представили депутатам Новоград-Волинської міської ради та працівникам виконкому останні зміни у державній політиці та законодавстві з проблематики адміністративних послуг, підходи у технології створення центрів надання адміністративних послуг, а також застосування інформаційних технологій у наданні адміністративних послуг.


24-25 лютого 2011 року у місті Новограді-Волинському (Житомирська область) фахівцями Центру політико-правових реформ та Центру досліджень місцевого самоврядування у співпраці з виконкомом Новоград-Волинської міської ради було проведено семінар-тренінг на тему «Вдосконалення роботи Центру надання адміністративних послуг».

Під час заходу В.Тимощук, І.Бригілевич та С.Ванько представили депутатам Новоград-Волинської міської ради та працівникам виконкому останні зміни у державній політиці та законодавстві з проблематики адміністративних послуг, підходи у технології створення центрів надання адміністративних послуг (далі – ЦНАП), а також застосування інформаційних технологій у наданні адміністративних послуг.

Особливістю даного заходу стала участь у ньому у якості доповідачів і тренерів працівників Центру надання адміністративних послуг Івано-Франківська Надії Прокопів-Старчевської та Андрія Чайківського. Працівники-практики не лише розповіли про досвід свого міста зі створення ЦНАПу, але й провели практичні заняття з питань розробки програмного забезпечення для ЦНАП, роботи з цим та іншими програмними продуктами. Такий обмін досвідом виявився дуже цікавим для представників обох міст-лідерів з реформування системи надання адміністративних послуг.

Семінар-тренінг відбувся за фінансової підтримки Фонду Фрідріха Наумана «За свободу» (FFN). Іноземними партнерами проекту є також Німецьке товариство міжнародного співробітництва (GІZ) та Швейцарське бюро співробітництва в Україні (SDC).