preloader

Що вас цікавить?

Навчання для посадовців щодо поліпшення якості надання адміністративних послуг

23.05.2013
Адміністративні послуги

21-22 травня в м. Червоноград (Львівська область) відбувся дводенний семінар-тренінг «Організація діяльності центру надання адміністративних послуг»


21-22 травня в м. Червоноград (Львівська область) відбувся дводенний семінар-тренінг «Організація діяльності центру надання адміністративних послуг». Захід організовано Центром політико-правових реформ, Центром досліджень місцевого самоврядування (м. Львів) та Червоноградською міською радою.

Мета заходу – обговорення проблематики покращення якості надання адміністративних послуг через створення центру надання адміністративних послуг (ЦНАП) при міській раді. У семінарі-тренінгу взяли участь експерти ЦДМС І.Бригілевич і Н.Швець та посадові особи Івано-Франківської міської ради Р. Панасюк і А.Чайківський, заступники міського голови, керівники і посадові особи підрозділів, які безпосередньо задіяні в наданні адміністративних послуг, а також представники Сокальської і Радехівської районних держадміністрацій.

Відкрив семінар заступник міського голови Турко В.І., який вказав на важливість проведення такого семінару і висловив надію, що він сприятиме підвищенню розуміння посадовими особами завдань, які будуть покладені на них.

Учасники семінар-тренінгу отримали інформацію та фахові консультації щодо державної політики і розвитку законодавства з питань адміністративних послуг, про кращий зарубіжний і український досвід надання адміністративних послуг, а також виробили навики щодо складання переліку послуг та їх технологічних і інформаційних карток.
Семінар-тренінг проведено за фінансової підтримки Представництва Фонду Фрідріха Науманна в Україні.