preloader

Що вас цікавить?

На Одещині відбувся семінар-тренінг з тематики адмінпослуг

05.02.2013
Адміністративні послуги

30-31 січня у м. Білгород-Дністровський відбувся дводенний семінар-тренінг «Створення та організація діяльності Центру надання адміністративних послуг». Захід організовано Центром політико-правових реформ, Центром досліджень місцевого самоврядування та Білгород-Дністровською міською радою


30-31 січня у м. Білгород-Дністровський відбувся дводенний семінар-тренінг «Створення та організація діяльності Центру надання адміністративних послуг».

Захід організовано Центром політико-правових реформ, Центром досліджень місцевого самоврядування та Білгород-Дністровською міською радою.

Мета заходу – покращення якості надання адміністративних послуг через створення центру надання адміністративних послуг (ЦНАП) при міській раді. У семінарі-тренінгу взяли участь Голова Правління ЦППР Ігор Коліушко, експерти ЦДМС та представники Вінницького Центру адміністративних послуг «Прозорий офіс». Захід викликав значний інтерес серед посадовців міської ради та ще 8 міських рад Одеської області і службовців Одеської облдержадміністрації.

Учасники отримали інформацію та фахові консультації щодо державної політики та розвитку законодавства з питань адміністративної реформи і адміністративних послуг, про кращий зарубіжний і український досвід надання адміністративних послуг, а також вдосконалили навики щодо складання переліку послуг та їх технологічних і інформаційних карток адміністративних послуг.

Семінар-тренінг проведено за фінансової підтримки Представництва Фонду Фрідріха Науманна в Україні.