preloader

Що вас цікавить?

Мистецтво написання судових рішень – для суддів адміністративних судів

10.12.2012
Судівництво /
Судоустрій і статус суддів

4 – 7 грудня у Кам’янці-Подільському відбулися два дводенні тренінги на тему «Мистецтво написання судових рішень» – для суддів та помічників суддів Вінницького окружного адміністративного суду, а також Вінницького апеляційного адміністративного суду. Одним із тренерів був Роман Куйбіда


4 – 7 грудня 2012 р. у м. Кам’янець-Подільському Хмельницької області відбулися два дводенні тренінги на тему «Мистецтво написання судових рішень» – для суддів та помічників суддів Вінницького окружного адміністративного суду, а також Вінницького апеляційного адміністративного суду.

Від Центру політико-правових реформ у тренінгу взяв участь Роман Куйбіда. Разом з директором Української правничої фундації Оксаною Сироїд вони організували обговорення з учасниками тренінгу юридичних і неюридичних критеріїв якісного судового рішення, проаналізували типові помилки в структуруванні судового рішення, аргументації, використанні мовних засобів. Особливу увагу приділено очікуванням різних адресатів судового рішення, можливостям їх урахування при підготуванні тексту рішення, напрямкам покращення стилю судового рішення.

Тренінги проведені за підтримки офісу Координатора проектів ОБСЄ в Україні в рамках проекту «Сприяння єдності судової практики адміністративних судів України».

Більше про заходи читайте тут і тут на сайті Вінницького апеляційного адміністративного суду.