preloader

Що вас цікавить?

Міжнародна конференція щодо адміністративного судочинства і практики застосування адміністративного права

17.11.2010
Загальні новини /
Новини ЦППР

16-17 листопада 2010 року в м. Києві відбулася міжнародна конференція «Адміністративне судочинство і практики застосування адміністративного права». Захід був організований Німецьким фондом міжнародного правового співробітництва і ГТЦ при сприянні Міністерства юстиції України. В роботі конференції взяли участь представники з більшості країн-колишніх республік Радянського Союзу – України, Азербайджану, Вірменії, Білорусі, Грузії, Молдови, Казахстану, Таджикистану, Узбекистану.


Робота учасників конференції зосереджувалася на таких питаннях: Моделі адміністративного судочинства і практика адміністративних судів в країнах пост-радяського простору; законодавство про адміністративну процедуру; діяльність адміністративних органів у сфері комунального права, охорони публічного порядку, мирних зібрань і інспекційної діяльності.  

На заході також виступили представники Центру політико-правових реформ – Ігор Коліушко («Стан підготовки проекту Адміністративно-процедурного кодексу в Україні») і Олександр Банчук («Проблеми теорії і практики інспекційної діяльності публічної адміністрації в Україні»).