Що вас цікавить?

Міжнародна конференція про ефективну боротьбу з організованою злочинністю і корупцією

27.11.2010
Загальні новини /
Новини ЦППР

Протягом 23-26 листопада 2010 року в м. Дубровник (Хорватія) проходила міжнародна конференція «Ефективна боротьба з організованою злочинністю і корупцією», організована Німецьким фондом міжнародного правового співробітництва. У ній взяли участь близько 120 представників з 19 країн європейського континенту – Албанії, Білорусі, Боснії і Герцеговини, Болгарії, Німеччини, Грузії, Казахстану, Косово, Хорватії, Македонії, Молдови, Румунії, Росії, Сербії, Словенії, Туреччини, Угорщини, Чорногорії.


Україну на конференції представляли П. Андрушко (професор Київського національного університету імені Тараса Шевченка) і О. Банчук (експерт Центру політико-правових реформ).

Учасники конференції мали змогу обговорити такі питання: форми прояву і основні сфери діяльності організованої злочинності в Європі; приписи ЄС про боротьбу з організованою злочинністю і корупцією; боротьба з організованою злочинністю і корупцією в Хорватії, Косово, Румунії, Молдові і Росії; боротьба з відмиванням коштів в Болгарії і Албанії; транскордонне співробітництво в Європі в питанні боротьби зі злочинністю і корупцією; вилучення нелегально добутого майна в Німеччині і Сербії; стратегії захисту в справах організованої злочинності.

Присутні також мали змогу взяти участь в дискусіях з питань боротьби з організованою злочинністю і корупцією, які відбулися в межах двох робочих груп.