preloader

Що вас цікавить?

Міжнародна конференція на тему належного урядування

14.05.2012
Публічна адміністрація /
Адміністративна процедура

10-11 травня у Регенсбурзі (ФРН) відбулася українсько-німецько-польська конференція «Європейський шлях до належного урядування». Участь у даному заході з доповіддю «Адміністративні акти в Україні – повернення до європейської традиції належного урядування» взяв заступник Голови Правління ЦППР Віктор Тимощук.


10-11 травня 2012 р. у Регенсбурзі (ФРН) відбулася українсько-німецько-польська конференція «Європейський шлях до належного урядування». Участь у даному заході з доповіддю «Адміністративні акти в Україні – повернення до європейської традиції належного урядування» взяв заступник Голови Правління ЦППР Віктор Тимощук.

На конференції обговорювалися питання: вимог до належного урядування в світлі розвитку подій в Європейському Союзі; порівняльні аспекти адміністративно-процедурного права у законодавстві різних країн; право на доступ до інформації як складова належного урядування; роль правового захисту, зокрема адміністративної юстиції, в забезпеченні належного урядування тощо.

Участь у заході взяли науковці та практики (судді, а також працівники органів публічної адміністрації) з Австрії, України, Польщі, ФРН. В.Тимощук у своїй доповіді зупинився насамперед на основних прогалинах чинного адміністративно-процедурного законодавства в Україні, проблемах розвитку теорії адміністративного права, причинах гальмування ухвалення Адміністративно-процедурного кодексу України, а також поінформував про зміст відповідного законопроекту.

Конференцію було організовано Інститутом східноєвропейського права (Мюнхен), Інститутом законодавства Верховної Ради України та Німецьким фондом міжнародного правового співробітництва.

З текстом доповіді В.Тимощука можна ознайомитись тут.