preloader

Що вас цікавить?

Луцьк відновлює роботу зі створення ЦНАП

14.07.2011
Адміністративні послуги

7-8 липня у Луцькій міській раді було проведено семінар-тренінг щодо створення та організції центру надання адміністративних послуг. Одним з основних позитивних результатів семінару-тренінгу є рішення міського голови про те, що у наступному році центр надання адміністративних послуг буде створено і в Луцьку.


7-8 липня 2011 року у Луцькій міській раді Центром політико-правових реформ (ЦППР) та Центром досліджень місцевого самоврядування (ЦДМС) у співпраці з Представництвом Фонду Ф. Науманна в Україні було проведено семінар-тренінг щодо створення та організації діяльності центрів надання адміністративних послуг. 

Участь у семінарі-тренінгу  взяли керівництво міської ради в собі міського голови і його заступників, начальники управлінь та відділів виконкому Луцької міської ради, представники депутатського корпусу, посадові особи  підрозділів, які безпосередньо задіяні в наданні послуг.

Голова правління ЦППР Ігор Коліушко виступив на тему: «Доктрина адміністративних послуг: сучасні проблеми та кращі практики», де він акцентував увагу на питаннях реформування системи надання адміністративних та муніципальних послуг, основних проблемах їх отримання.

Презентацію практичного досвіду створення та організації діяльності центрів надання адміністративних послуг представила заступник керівника ЦНАП м. Івано-Франківська Надія Прокопів-Старчевська.

Експерт ЦДМС Ігор Бригілевич  провів тренінг щодо набуття навичок написання технологічних карток адміністративних послуг. Для оволодіння психологічними аспектами спілкування посадових осіб з громадянами були проведені заняття професійним психологом Оленою Ступак.

Одним з основних позитивних результатів семінару-тренінгу є рішення міського голови про те, що у наступному році центр надання адміністративних послуг буде створено і в Луцьку.