preloader

Що вас цікавить?

Круглий стіл з обговорення проекту Концепції реформування кримінального процесуального законодавства Республіки Вірменія

18.11.2010
Загальні новини /
Новини ЦППР

18 листопада 2010 року в м. Єревані відбувся круглий стіл, на якому обговорювався проект Концепції реформування кримінального процесуального законодавства Республіки Вірменія. Захід був організований Офісом БДІПЛ (Бюро з демократичних інститутів і прав людини) ОБСЄ і Міністерством юстиції Вірменії. З вірменської сторони в обговореннях взяли участь Міністр юстиції, Генеральний прокурор і його заступники, керівник Спілки адвокатів Вірменії, декан юридичного факультету Єреванського університету та інші представники юридичної спільноти країни.


Організацію з безпеки і співробітництва в Європі представляли С. Капінос (посол), В. Вощанка і Л. Надірка (Офіс БДІПЛ), С. Тейман (професор університету Сент-Луїса, США), Л. Головко (професор Московського університету ім.. М. Ломоносова) і Олександр Банчук (експерт Центру політико-правових реформ).

Результатом круглого столу стала домовленість про необхідність залучення експертів ОБСЄ до процесу доопрацювання проекту Концепції реформування кримінального процесуального законодавства і підготовки нового проекту КПК Республіки Вірменія.