preloader

Що вас цікавить?

Круглий стіл щодо розвитку законодавства Республіки Казахстан в процесі реформування правоохоронних органів

21.11.2010
Загальні новини /
Новини ЦППР

18 листопада 2010 року в м. Астана відбувся круглий стіл «Про розвиток законодавства Республіки Казахстан в світлі Указу Президента Республіки Казахстан «Про заходи щодо підвищення ефективності правоохоронної діяльності і судової системи в Республіці Казахстан». Захід був організований парламентським комітетом по законодавству і судово-правовій реформі, провладною партією «Нур-Отан», Центром ОБСЄ в м. Астана і Центром дослідження правової політики.


З доповідями перед учасниками круглого столу виступили голова парламентського комітету і депутати-члени комітету, перший заступник Генерального прокурора Казахстану, Віце-міністри юстиції і внутрішніх справ, представники правової науки Казахстану.

В роботі круглого столу також взяли участь представники Російської Федерації (С. Пашин, к.ю.н., суддя у відставці) і України (М. Хавронюк, д.ю.н., співробітник апарату Верховного Суду України). 

Експерт Центру політико-правових реформ Олександр Банчук виступив з доповіддю на тему «Перспективи реформування діяльності МВС Республіки Казахстан в світлі європейського досвіду» (презентація тут).