preloader

Що вас цікавить?

Конференція щодо судового захисту прав та свобод осіб

20.01.2012
Загальні новини /
Новини ЦППР

23 січня у приміщенні Київського регіонального центру Академії правових наук України відбудеться конференція «Судовий захист прав і свобод осіб від порушень з боку вищих органів влади (Парламенту, Президента, Уряду)».


Центр політико-правових реформ за фінансової підтримки Фонду сприяння демократії посольства США в Україні 23 січня 2012 року з 14-30 до 18-00 у приміщенні Київського регіонального центру Академії правових наук України (за адресою вул. П.Орлика, 3, м. Київ) проводить конференцію «Судовий захист прав і свобод осіб від порушень з боку вищих органів влади (Парламенту, Президента, Уряду)».

Конференція проводить в рамках проекту «Моніторинг діяльності судової влади щодо захисту прав і свобод осіб від порушень з боку вищих органів влади», який здійснювався Центром протягом 2011 року.

Метою конференції є обговорення результатів моніторингу діяльності Конституційного Суду України та п’ятої палати Вищого адміністративного суду України за 2010-2011 роки в аспекті ефективності судового захисту прав і свобод людини і громадянина, прав юридичних осіб від порушень з боку Парламенту, Президента, Уряду та пошук підвищення ефективності механізму судового захисту прав і свобод осіб в Україні.

Акредитація для ЗМІ за тел.0676321213, komitet2012@gmail.com

Детальніше див.