preloader

Що вас цікавить?

Експерти ЦППР поспілкувалися з учасниками проекту «Державотворець»

10.06.2019
Загальні новини /
Новини ЦППР

З учасниками проекту зустрілися голова правління Ігор Коліушко, членкиня правління Юлія Кириченко та експерти Роман Смалюк й Антон Марчук.


6 червня до Центру політико-правових реформ завітали учасники проекту «Державотворець» – програми особистісного та професійного розвитку для молоді 18-25 років зі всієї України, метою якої є розвиток відповідального лідерства та підвищення рівня громадянської активності молоді.

З гостями спілкувалися голова правління Ігор Коліушко, членкиня правління Юлія Кириченко та експерти Роман Смалюк й Антон Марчук.

          

Ігор Коліушко розповів, коли і за яких умов було створено ЦППР, а також про особливості функціонування аналітичного центру в різні роки, ознайомив з напрямками роботи та питаннями, над якими працюють експерти організації.

Як наголосив пан Коліушко, однією з цілей, яка ставилася при заснуванні Центру, стала гра на випередження – створення аналітичних продуктів,  підготовка законодавчих рішень чи пропозицій реформ, які можна буде запропонувати органам влади щойно виникне така потреба.

Також голова правління наголосив на тому, що Центр завжди орієнтувався й орієнтується на європейські стандарти науки, на противагу консервативним українським.

          

Юлія Кириченко коротко розповіла про конституційну реформу, а також детальніше зупинилася на останніх гучних справах, які розглядає Конституційний Суд України.

Антон Марчук та Роман Смалюк поділилися, над якими проблемами вони працюють зараз. Зокрема, у центрі уваги антикорупційного напрямку ЦППР розробка альтернативної антикорупційної стратегії та програми з її реалізації, а судовики досліджують, як відбувається кваліфікаційне оцінювання суддів в Україні.