preloader

Що вас цікавить?

Експертна зустріч «Прийняття в Казахстані Закону «Про доступ до публічної інформації»: реалії і перспективи»

23.06.2010
Загальні новини /
Новини ЦППР

23-24 червня 2010 року у м. Астана (Республіка Казахстан) відбулася експертна зустріч «Прийняття в Казахстані Закону «Про доступ до публічної інформації»: реалії і перспективи», організована Громадським Фондом “MEDIALIFE” за підтримки Фонду Сорос-Казахстан і Центру ОБСЄ в Астані спільно з Комісією з прав людини при Президенті Республіки Казахстан и Міністерством зв’язку та інформації Республіки Казахстан. Зустріч була присвячена необхідності підготовки і прийняття у Казахстані Закону «Про доступ до публічної інформації».


У зустрічі взяли участь депутати Парламенту Республіки Казахстан, віце-міністр та представник міністерства зв’язку та інформації Республіки Казахстан, представники громадських національних та міжнародних організацій, російські та українські експерти. Від України в експертній зустрічі взяли участь народний депутат України Андрій Шевченко та заступник Голови Правління Центру політико-правових реформ Мар’яна Демкова.

Українські  експерти поділилися досвідом України  щодо підготовки проекту Закону України «Про доступ до публічної інформації» № 2763 та активно і аргументовано виступили за необхідність прийняття у Казахстані Закону «Про доступ до публічної інформації», у підготовці якого взяли б участь представники влади а громадських організацій.

Експерти виступили з доповідями на тему:  Розвиток законодавства України у сфері доступу до публічної інформації (А. Шевченко); Практика забезпечення доступу до публічної інформації: досвід зарубіжних країн і ситуація в Україні (М. Демкова).