Сайт працює у тестовому режимі.
Не знайшли потрібну інформацію?
Cкористайтеся попередньою версією сайту.

07 Лют, 2018

Громадськість закликає Парламент якомога швидше скасувати дискримінаційне е-декларування для антикорупційних активістів. Чим обґрунтована така позиція і в чому все безглуздя збоку влади? 

Член правління ЦППР Юлія Кириченко пояснює ситуацію.

Верховна Рада прирівняла громадських активістів до чиновників – людей, що уповноважені виконувати функції держави. Це нелогічно та безглуздо, адже саме для таких осіб передбачено е-декларування, – для тих, які мають доступ до державних коштів, – а отже, мають можливості цим зловживати. Громадські активісти-антикорупційники не можуть сприяти політичної корупції, не можуть її чинити і зловживати державними грошима. Вони просто не мають доступу до державного бюджету.

“Нагадаю, що, як Парламент, так і Президент, визнали це помилкою 2017 року. І ми дуже сподіваємося, що цього тижня Парламент виправить цю помилку”, – наголошує експерт.

Чи була ця стаття корисна?