preloader

Що вас цікавить?

ДумкоФест. Антикорупція – 2019. Як це було?

18.12.2019
Запобігання корупції

Відкритий офіс НАБУ презентував е-брошуру з найцікавішою інформацією про «Думкофест 2019».


14 вересня головна дискусійна платформа осені – фестиваль думок ДумкоFest – удруге зібрала експертів з протидії корупції, громадських активістів, державних діячів, журналістів і сотні зацікавлених громадян для участі у відкритому діалозі на тему антикорупційної діяльності та з інших важливих для українського суспільства питань. Технології проти корупції, вихід з полону інформаційних бульбашок, необхідність фактчекінгу, вагомість вищої освіти, реалізація проектів громадського бюджету міста, квізи, ігри, квести, театральні вистави, стендап… – це лише частина того, що чекало на відвідувачів фестивалю.

Центр політико-правових реформ також узяв участь у заході. Разом з Реанімаційним пакетом реформ ми запропонували гостям заходу пройти тест на визначення в них «гену корупції», а також розповідали про нашу діяльність у сфері боротьби з корупцією і ділилися аналітичними матеріалами.

Окрім того, на одній з дискусій виступив представник ЦППР Антон Марчук, який поділився власною думкою про еміграцію українців до західноєвропейських держав або США, а також  корупцію в українській системі вищої освіти.

Нещодавно Відкритий офіс НАБУ презентував е-брошуру, у якій зібрав найцікавіше з «Думкофесту 2019»: тренди, історії, лайфхаки. Ознайомитися з нею можна тут.

А всі відео з фестивальних дискусій. Усі вони розміщені на сайті фестивалю – https://dumkofest.org/.