preloader

Що вас цікавить?

Для посадовців Коломиї провели навчання щодо адміністративних послуг

29.04.2013
Публічна адміністрація /
Адміністративно-територіальний устрій

24-25 квітня в м. Коломия відбувся дводенний семінар-тренінг «Організація діяльності центру надання адміністративних послуг»


24-25 квітня в м. Коломия відбувся дводенний семінар-тренінг «Організація діяльності центру надання адміністративних послуг».

Захід організовано Центром політико-правових реформ, Центром досліджень місцевого самоврядування та Коломийською міською радою.

Мета заходу – покращення якості надання адміністративних послуг через створення центру надання адміністративних послуг (ЦНАП) при міській раді. У семінарі-тренінгу взяли участь експерти ЦДМС І.Бригілевич і Н.Швець та посадові особи Івано-Франківської міської ради Н.Прокопів-Старчевська і А.Чайківський, а також міський голова і його заступники, керівники і посадові особи підрозділів, які безпосередньо задіяні в наданні адміністративних послуг, а також представники Івано-Франківської ОДА та Коломийської районної держадміністрації.

Відкрив семінар міський голова. Ігор Слюзар висловив надію, що проведення такого заходу сприятиме підвищенню якості надання адміністративних послуг та поставив завдання посадовцям підвищити рівень їхньої кваліфікації.

Учасники семінар-тренінгу отримали інформацію та фахові консультації щодо державної політики і розвитку законодавства з питань адміністративних послуг, про кращий зарубіжний і український досвід надання адміністративних послуг, а також вдосконалили навики щодо складання переліку послуг та їх технологічних і інформаційних карток.

Семінар-тренінг проведено за фінансової підтримки Представництва Фонду Фрідріха Науманна в Україні.