preloader

Що вас цікавить?

«Державна антикорупційна політика: чи є вона ефективною?»

04.04.2017
Запобігання корупції /
Антикорупційна експертиза

3 квітня 2017 року експерти ЦППР, TI Україна, ГО «Разом проти корупції», РПР та незалежні експерти зібралися, аби підвести підсумки 2016 року у сфері боротьби з корупцією та визначити, які подальші кроки необхідно зробити Україні для того, аби здолати це явище


3 квітня 2017 року експерти Центру політико-правових реформ, Transparency International Україна, ГО «Разом проти корупції», Реанімаційного пакету реформ та незалежні експерти зібралися, аби підвести підсумки 2016 року у сфері боротьби з корупцією та визначити, які подальші кроки необхідно зробити Україні для того, аби здолати це явище. 

Чому важливо підводити підсумки? Бо тільки усвідомлюючи сутність якогось явища, можна йому протидіяти. Суспільство має знати, що таке корупція і як її здолати, а в ідеалі – запобігти. Як висловився голова правління ЦППР Ігор Коліушко, "це важливо тому, що повинна проводитися роз'яснювальна робота: що таке корупція і чому це погано. Бо якщо громадяни не вважають, що це та річ, яку необхідно викорінювати, – то скільки б законопроектів ми не писали, а побороти це явище не вдасться".

Переглянути всі фото з заходу