preloader

Що вас цікавить?

Альтернативний звіт з оцінки ефективності впровадження державної антикорупційної політики

17.05.2017
Запобігання корупції /
Антикорупційна експертиза

Друком вийшов Альтернативний звіт за 2016 рік, який підготували експерти Центру політико-правових реформ, Transparency International Україна та незалежні фахівці за підтримки МФ "Відродження" 


Друком вийшов Альтернативний звіт, який підготували експерти Центру політико-правових реформ, Transparency International Україна та незалежні фахівці за підтримки МФ "Відродження". 

У Звіті представлена громадська оцінка стану справ зі здійсненням антикорупційної реформи в Україні. Оцінка охоплює переважно 2016 рік, а у певних частинах (зокрема в плані історичного порівняння) – і період 2013–2014 років та раніше, а також січень – лютий 2017 року.

Звіт підготовлено на основі спеціально розробленої методології комплексної внутрішньої оцінки прогресу країни в антикорупції, яка вперше була застосована при підготовці аналогічного Звіту у 2015 році і охоплює таких чотири напрями: 1) антикорупційна політика; 2) запобігання корупції; 3) криміналізація корупції та правоохоронна діяльність; 4) міжнародне співробітництво.

Видання містить не лише аналіз ситуації, статистичні дані та іншу інформацію, а й багато конкретних висновків і рекомендацій для законодавця і правозастосовчих органів. Тому воно буде корисним для представників усіх державних і недержавних інституцій, які займаються проблемою запобігання корупції, для громадських активістів, журналістів, що спеціалізуються на цій проблемі.

Завантажити Альтернативний звіт (pdf, ukr)