preloader

Що вас цікавить?

АЛЬТЕРНАТИВНИЙ ЗВІТ (проєкт) з оцінки ефективності впровадження державної антикорупційної політики

21.09.2021
Запобігання корупції /
Антикорупційна експертиза

Розміщуємо для обговорення альтернативний звіт, який був напрацьований за результатами експертного обговорення 14 вересня.


Розміщуємо для публічного обговорення текст проєкту альтернативного звіту, який був напрацьований за результатами експертного обговорення 14 вересня.

Пропозиції приймаються до 15 жовтня. Просимо надсилати їх на e-mail керівника авторського колективу звіту – Миколи Івановича ХАВРОНЮКА (kunorvahk@gmail.com). Будемо вдячні за ваші пропозиції та рекомендації.

У Звіті представлена громадська оцінка стану справ зі здійсненням антикорупційної реформи в Україні, яка є продовженням попередніх трьох звітів за період з 2013 по 2018 роки.

Цей Звіт підготовлено на основі спеціально розробленої методології комплексної внутрішньої оцінки прогресу країни в антикорупції, яка вперше була застосована при підготовці аналогічного Звіту у 2015 році, за чотирма напрямами: 1) антикорупційна політика; 2) запобігання корупції; 3) криміналізація корупції і правоохоронна діяльність; 4) міжнародне співробітництво.

Видання містить не лише аналіз ситуації, статистичні дані та іншу інформацію, а й конкретні висновки і рекомендації для законодавця та правозастосовних органів. Воно буде корисним для посадових і службових осіб державних органів, органів місцевого самоврядування, громадських активістів, журналістів, науковців тощо, які займаються проблемами запобігання корупції.

Завантажити звіт у PDF форматі можна за посиланням